GLKS Sierakowianka Sierakowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. park83 6

Zczuba.tv

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Dariusz Skoczylas
Dariusz Skoczylas 810 minut
2. Robert Janeczek
Robert Janeczek 795 minut
3. Michał Maj
Michał Maj 720 minut
4. Michał Frączek
Michał Frączek 620 minut
5. Łukasz Przeździęk
Łukasz Przeździęk 615 minut
6. Karol Majchrowski
Karol Majchrowski 610 minut
7. Maciej Zbrożek
Maciej Zbrożek 575 minut
8. Jakub Szychowski
Jakub Szychowski 570 minut
9. Dariusz Dudek
Dariusz Dudek 535 minut
10. Karol Wojenka
Karol Wojenka 455 minut
11. Sławomir Stanowski
Sławomir Stanowski 370 minut
12. Paweł Gruchała
Paweł Gruchała 295 minut
13. Filip Kaczorowski
Filip Kaczorowski 250 minut
14. Adrian Łukasik
Adrian Łukasik 240 minut
15. Mateusz Podkoń
Mateusz Podkoń 225 minut
16. Tomasz Pińczewski
Tomasz Pińczewski 180 minut
17. Rafał Baleja
Rafał Baleja 180 minut
18. Krzysztof Ciszewski
Krzysztof Ciszewski 170 minut
19. Michał Nartanowicz
Michał Nartanowicz 135 minut
20. Konrad Malesa
Konrad Malesa 120 minut
21. Grzegorz Skręta
Grzegorz Skręta 110 minut
22. Rafał Wieczorek
Rafał Wieczorek 105 minut
23. Daniel Laska
Daniel Laska 60 minut
24. Przemysław Karalus
Przemysław Karalus 55 minut
25. Robert Wieczorek
Robert Wieczorek 45 minut
26. Jan Kwieciński
Jan Kwieciński 30 minut
27. Grzegorz Wojenka
Grzegorz Wojenka 20 minut
28. Adam Żałoba
Adam Żałoba 10 minut
29. Michał Pietrzyk
Michał Pietrzyk 5 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Treningi

Trening seniorów

Wtorek 

i Czwartek

godz. 17:30

boisko w Sierakowicach

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
KS Ostrowiec - Sierakowianka Sierakowice
Jutrzenka Mokra Prawa - Fenix Boczki
Start Złaków Borowy - Victoria Zabostów Duży
Victoria Bielawy - Naprzód Jamno
Płomień Piotrowice - Korona II Wejsce

Ostatnie spotkanie

Sierakowianka Sierakowice 0:0 Jutrzenka Mokra Prawa
2014-11-09, 14:00:00
galeria »   relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Naprzód Jamno 4:3 Płomień Piotrowice
Victoria Zabostów Duży 1:5 Victoria Bielawy
Fenix Boczki 2:4 Start Złaków Borowy
Kopernik Kiernozia 2:2 KS Ostrowiec
Sierakowianka Sierakowice 0:0 Jutrzenka Mokra Prawa

Treningi juniorów

Treningi Juniorów

wtorek i czwartek

godz. 17:30

boisko w Sierakowicach

trener p. Bogdan Pietrzyk 

tel. 607 068 355

 

 

 

Losowa galeria

Muskador - Sierakowianka 0 - 3
Ładowanie...

Sponsorzy


P.H.U. DAG-DAR
Technika Grzewcza

Dariusz Dyba
Skierniewice
ul. Widok 15
tel. 46 835 38 38
www.dag-dar.pl
kliknij



EKOINSTAL Sp. j.
J. Stefanowski, A. Szewczyk
Skierniewice
ul. M.C. Skłodowskiej 118

tel. 46 832 91 82
www.ekoinstal.net
kliknij

 
                                                                                          
   

WW INSTAL
Zakład Elektroinstalacyjny
Wacław Wojenka, Mariusz Wojenka S.C.
Sierakowice Lewe 54a
96-100 Skierniewice

tel. 46 835 30 79



ZPHU MELBUD
Budowlane usługi
wodno - kanalizacyjne
inż. Andrzej Zieliński
Sierakowice Prawe 52a
96-100 Skierniewice
tel.  603 099 291
46 835 31 88




Układanie kostki
brukowej i granitowej

Piotr Dudek
Pamiętna 41
96-100 Skierniewice

tel. 46 833 62 04
 606 940 523


www.pedbruk.pl
kliknij
 

                       

Gmina Skierniewice

 Działalność statutowa Klubu
finansowana jest ze środków
Gminy Skierniewice

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator 13310259
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 224, wczoraj: 282
ogółem: 561 446

statystyki szczegółowe